Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, al. 3 Maja

Warszawa, Śródmieście, al. 3 Maja

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 47,06PLN/m 2
85 m2  Pokoje: 2 1930 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Luksusowy loft przy Alei 3go Maja (Powiśle) o powierzchni 85m2 do wynajęcia.
Umeblowane z gustem w pełni wyposażone,Kuchnia wyposażona w AGD / min zmywarka / Po REMONCIE, 2-pokojowe, w prestiżowej kamienicy na Powiślu. Niepowtarzalny dizajn poszczególnych pomieszczeń. Niesamowity klimat Powiśla. 2 łazienki,
W cenę najmu wliczony jest czynsz. Dodatkowe opłaty eksploatacyjne ponosi wynajmujacy (prąd, woda i ogrzewanie) na podstawie miesięcznego zużycia.
Lokal idealny dla pary.
Mieszkanie ciche.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).