Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Ptasia

Warszawa, Śródmieście, ul. Ptasia

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 47,06PLN/m 2
85 m2  Pokoje: 4 1995 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie położone w Śródmieściu w kapitalnym miejscu komunikacyjnym, przy Placu Mirowskim, obok metro, tramwaje, autobusy, Hale Mirowskie,
Mieszkanie składa się z 4 poki oddzielnych, kuchni widnej oddzielnej łazienki i WC, położone na zamkniętym chronionym osiedlu, Na osiedlu jest możliwość parkowania samochodu.
Idealne dla rodziny, osób pracujących.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).