Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

Warszawa, Żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

Mieszkanie - wynajem 6 000 PLN 71,43PLN/m 2
84 m2  Pokoje: 4 2016 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowiutki apartament zlokalizowany na osiedlu SPlace w dzielnicy Żoliborz. Wewnątrz osiedla 2000m2 zielonego patio, car spa w garażu umożliwiające każdemu mieszkańcowi zadbanie o samochód oraz sala zabaw dla dzieci ( wewnątrz) jak również plac zabaw na zewnątrz.
Na 84m2 lokalu składają się 3 pokoje (sypialnia, 2 pokoje do dowolnej aranżacji), salon połączony z kuchnią, 2 łazienki oraz przedpokój. Do apartamentu przynależy niemal 18 metrowy balkon z wyjściem z salonu oraz 2 pokoi . Lokal jest narożny z ekspozycją na 3 strony świata zlokalizowany na 4 pietrze.

Apartament jest całkowicie wyposażony i umeblowany. Niemal każdy mebel został zrealizowany na zamówienie. Dębowa podłoga, gres w łazienkach, armatura Villeroy&Boch, funkcjonalne rozplanowanie, dużo miejsca w szafach w zabudowie. Starannie wyposażona i funkcjonalna kuchnia z eleganckim kamiennym blatem (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka). Jedna z łazienek jest z wanną, druga z prysznicem.

Do mieszkania przynależy rodzinne miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Cena 6000 z czynszem

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).