Szczegóły oferty

Warszawa, Targówek, ul. Rembielińska

Warszawa, Targówek, ul. Rembielińska

Mieszkanie - wynajem 3 800 PLN 46,34PLN/m 2
82 m2  Pokoje: 3 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Aneks połączony z salonem. Jedna ściana szklana . Mieszkanie umeblowane. Pełne wyposażenie AGD. Materiały wykończeniowe biało-szare i dąb. Parkiet dębowy Sypialnia z baldachimem. Gresy i glazura w 2 łazienkach i przedpokoju.
Drzwi wejściowe antywłamaniowe Garaż dwupoziomowy. Osiedle strzeżone ze wspólnym tarasem dla mieszkańców. Komunikacja 50 m. od wejścia. W pobliżu kilka supermarkety, Centrum Targówek, IKEA, ośrodek sportowy, basen i park. 15 min do Starego Miasta. Kaucja.


CENA 3800 Z GARAŻEM I WSZYSTKIMI OPŁATAMI ( CZYNSZ, WODA, PRĄD, CO)

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).