Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Zawiszy

Warszawa, Wola, ul. Zawiszy

Mieszkanie - wynajem 3 500 PLN 43,21PLN/m 2
81 m2  Pokoje: 3 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie 81m2 w pobliżu Parków Moczydło i Szymańskiego. Dobre połączenia komunikacyjne do centrum i innych dzielnic Warszawy (tramwaje nr 20 23 24 i autobusy nr 102.
Wygodny dojazd do stacji metra Rondo Daszyńskiego i Ratusz Arsenał, wkrótce również do stacji metra Płocka (pieszo 650 metrów).
Mieszkanie składa się z salonu (21 m2) z wyjściem na 8 metrowy balkon, osobnej wyposażonej kuchni (13), dwóch sypialni (14 m2 i 11 m2), łazienki z wanną i prysznicem (7 m2) oraz przedpokoju i garderoby. Jest w pełni umeblowane. Mieszkanie dwustronne okna z salonu (balkon) i kuchni wychodzą na południe, z sypialni na północ.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Wewnętrzne, pełne zieleni dziedzińce są otoczone budynkami o zróżnicowanej wysokości. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona. Wewnątrz osiedla zaprojektowano plac zabaw dla dzieci.
Opłaty to 3500zl plus czynsz ok 670zł plus energia plus kaucja 3500 zł.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).