Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Zbigniewa Herberta

Warszawa, Śródmieście, ul. Zbigniewa Herberta

Mieszkanie - wynajem 8 000 PLN 101PLN/m 2
79 m2  Pokoje: 3 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowoczesny apartament, urządzony według najnowszych trendów do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Powiślu na ul. Kruczkowskiego (Herberta).

Budynek, w którym mieści się apartament zachwyca swoim prestiżem i elegancją. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym, ostatnim piętrze.
Apartament w pełni urządzony, gotowy do zamieszkania.

Rozkład sprawia, że oddzielona jest część dzienna od części nocnej. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu i łazienki. Salon łączy się z częścią jadalną oraz kuchnią. Dodatkowo apartament posiada taras na całą długość mieszkania, a z niego widok na piękny park, a także Pałac Kultury i Nauki. Ponadto dostępne są dwa miejsca postojowe.

Atrakcyjny rejon zielonego Powiśla w bezpośredniej bliskości infrastruktury miejskiej, a jednocześnie w miejscu cichym i spokojnym oraz w otoczeniu parków. Wejście na teren osiedla jest pod stałym nadzorem kamer z recepcją.

Apartament zaledwie 5 minut spacerem od pl. Trzech Krzyży i ul. Nowy Świat. W bliskim sąsiedztwie znajdują się ministerstwa, ambasady, instytucje finansowe i liczne urzędy. Spacerem można dojść do teatrów, muzeów, restauracji i ekskluzywnych butików. Osiedle otoczone jest przez trzy parki miejskie, co sprawia, że Apartamenty NA POWIŚLU to połączenie doskonałej lokalizacji oraz jakości życia nieosiągalnej zwykle w ścisłym centrum miasta. Ponadto tylko 10 minut spacerem na stację PKP Warszawa Powiśle. Zaledwie kwadrans zajmie z kolei spacer do stacji Centrum Nauki Kopernik II linii metra.

Koszt wynajęcia 8000 zł za miesiąc. W cenie zawarte są opłaty administracyjne.
Możliwość faktury.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).