Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa, Wola, ul. Siedmiogrodzka

Mieszkanie - wynajem 4 500 PLN 57,69PLN/m 2
78 m2  Pokoje: 3 2014 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
NOWOCZESNY, PRZESTRONNY apartament TRZYPOKOJOWY zlokalizowany na granicy ŚRÓDMIEŚCIA i WOLI.
Zaprojektowany i urządzony bardzo funkcjonalnie przez warszawskiego architekta wnętrz. Charakteryzuje się nowoczesnym designem, wysokiej jakości wykończeniem przy użyciu bardzo dobrych materiałów (m.in. deski z litego drewna dębowego). Apartament w pełni umeblowany. Meble kuchenne oraz szafy wnękowe – stworzone na zamówienie zapewniają dużo komfortowej przestrzeni. Kuchnia doskonale wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD – lodówka, zmywarka, płaty indukcyjna.

Dodatkowo możliwość wynajęcia dużego, wygodnego miejsca w garażu podziemnym – 200 zł / mc.4500 PLN + opłaty licznikowe

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).