Szczegóły oferty

Warszawa, Wola

Warszawa, Wola

Mieszkanie - wynajem 3 200 PLN 42,11PLN/m 2
76 m2  Pokoje: 3 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w nowym budynku,Mieszkanie ciche, składa się z salonu połączonego z kuchnią otwartą , sypialni wyposażonej i gabinetu, Kuchnia wyposażona w meble oraz sprzęt AGD/ min.zmywarka / , Znakomity punkt komunikacyjny, blisko zarówno do Centrum jak i dobry wyjazd za Warszawę.

Do mieszkania przynależy miejsce garażowe , Osiedle chronione, monitorowane. jest też rowerownia.

oferta dla max. 2 osób, para , dwie Panie, singiel,

Do ceny dochodzą opłaty za media - C.O. wodę ,prąd

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).