Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Dobra

Warszawa, Śródmieście, ul. Dobra

Mieszkanie - wynajem 5 000 PLN 66,67PLN/m 2
75 m2  Pokoje: 3 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie 3 pokoje (75m) na zielnym Powiślu, bardzo blisko bulwarów wiślanych, Biblioteki Uniwersyteckiej oraz Centrum Nauki Kopernik. Liczne kawiarnie, sklepy i restauracje. Idealne miejsce do zamieszkania z uwagi na bliskość terenów rekreacyjnych i spacerowych, oraz doskonałą komunikację (metro, autobus, na piechotę na stare miasto).

Mieszkanie odnowione, posiada wszystkie sprzęty niezbędne do mieszkania oraz meble. Składa się z przestronnego holu, kuchni z jadalną, salonu, dwóch sypialni (lub sypialni i gabinetu), garderoby, oraz łazienki. Dodatkowo taras. Na podłodze parkiet z drewna egzotycznego, w oknach żaluzje drewniane - całość gotowa do zamieszkania.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w cenie

Cena 5000 + media

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).