Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Wolfganga Amadeusza Mozarta

Warszawa, Mokotów, ul. Wolfganga Amadeusza Mozarta

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 53,33PLN/m 2
75 m2  Pokoje: 3 2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowy apartament w doskonałej lokalizacji 200m od metra. Wszystko świeżo wykończone. W razie potrzeby dokupię potrzebne meble dla najemców. Mieszkanie dwustronne z 2 zabudowanymi balkonami. 2 niezależne miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Duża piwnica. Wózkownia na parterze, Rowerownia

Cena 4000 + czynsz, garaż i wszystkie media (prąd, internet, TV) 900 zł

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).