Szczegóły oferty

Warszawa, Bemowo, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa, Bemowo, ul. Powstańców Śląskich

Mieszkanie - wynajem 3 400 PLN 47,22PLN/m 2
72 m2  Pokoje: 3 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie 3-pokojowe Bemowo do wynajęcia

Wynajmę urządzone mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, idealne dla rodziny z dziećmi.

Mieszkanie położone jest na parterze, budynek jest z recepcją. Salon jest z otwartą kuchnią, dwie sypialnie. Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska oraz taras z ogródkiem z meblami ogrodowymi. Teren osiedla jest zamknięty, znajdują się na nim kameralne place zabaw. W pobliżu osiedla znajdują się markety Tesco oraz Lidl.

Cena najmu obejmuje czynsz i opłaty za media oraz telewizję i internet. Do dopłaty ewentualne ponadnormatywne zużycie mediów.

Mieszkanie jest do wynajęcia od zaraz.Kaucja 1 miesięczna.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).