Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, ul. Sarmacka

Warszawa, Wilanów, ul. Sarmacka

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 57PLN/m 2
70 m2  Pokoje: 3 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia od zaraz mieszkanie urządzone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest 3 pokojowe plus kuchnia która jest połączona z salonem. Niesamowitym atutem mieszkanie jest jego jasność i słoneczność. Posiada dwa tarasy - jeden w pełni urządzony drugi do dowolnej dyspozycji.

Mieszkanie ma trzy pokoje, 12m sypialnie, 9m gabinet lub pokój dla dziecka. Kamień w kuchni i drewno egzotyczne szafki, na podłogach drewno. Na tarasie drewno tekowe.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).