Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów, ul. Ekologiczna

Warszawa, Ursynów, ul. Ekologiczna

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 42,86PLN/m 2
70 m2  Pokoje: 3 1996 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie położone w znakomitej lokalizacji , Mieszkanie idealne dla rodziny z malymi dziecmi - bardzo spokojna i cicha okolica, prywatny ogrodek - plac zabaw przynalezacy do bloku, w okolicy (10 minut spacerkiem) 2 place zabaw ocenione jako jedne z najlepszych w Warszawie oraz Las Kabacki (5 minut). W mieszkaniu miękkie wykladziny w wiekszosci pomieszczen (lacznie z balkonem), zabezpieczenia (bramka do kuchni, zabezpieczenia drzwi).
Bardzo przyjemna okolica, do metra spacerkiem tylko 4 min, do Tesco 5 min, do lasu kabackiego 5 min. W sąsiedztwie mnóstwo sklepów, lokali usługowych, kawiarni, targ, zaplecze edukacyjne, sportowe (baseny, silownie, place zabaw, szkoły, przedszkola, kluby malucha), place zabaw oraz duzo zieleni. Mieszkanie jest w niskiej zabudowie (blok ma 4 piętra, 3 klatki). Mieszkanie położone na 1 piętrze, jest rozkładowe (pn/pd) - niestety nie ma windy (schodkow nie jest wiele, wozek można zostawic w przedsionku bloku na dole). Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Pokoje: 2 duże sypialnie - ok 12 m2 każda, garderoba, WC, łazienka z wanną, przestronny salon z dużą kuchnią (ok35m2). Do mieszkania przynalezy loggia okolo 5m2, piwnica (ok. 3m2) oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo 25.000 PLN). Mieszkanie w stanie dobrym, do odświeżenia.

Oplaty miesieczne okolo 760 PLN (czynsz plus fundusz remontowy).

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).