Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie - wynajem 4 500 PLN 63PLN/m 2
70.5 m2  Pokoje: 3 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie:

- w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD, RTV wysokiej klasy

- 3- pokojowe

- świetna lokalizacja( bliskość Arkadii, sklepy, piękne osiedle)

-miejsce w garażu podziemnym w cenie ( możliwość wynajęcia 2 miejsca postojowego)

-komórka lokatorska w cenie

-duża loggia

-możliwa zmiana aranżacji pokoju dziecięcego np.na gabinet (w zależnośći od potrzeb lokatorów)W pierwszej sypialni znajduje się: duże łóżko, biurko oraz szafa wnękowa, której fronty wykonane są z luster. Druga sypialnia to pokój dziecięcy. Pokój ten może zostań przearanżowany w zależności od potrzeb najmecy. W salonie znajduje: się wygodna, rozkładana skórzana kanapa, szafka rtv, tv oraz stół wraz z krzesłami.

Należy podkreślić, że podczas aranżacji zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości m.in. parkiet dębowy.Mieszkanie znajduje się na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu "Żoliborz Artystyczny". Okolica jest wyjątkowa. W bliskiej odległości znajdują się: sklepy spożywcze, Rossmann, poczta, Biedronka, siłownia, restauracje. Przystanek autobusowy Plac Niemena znajduje się 2 minuty spacerem od mieszkania.Wynajem mieszkania możliwy jest od 1 kwietnia 2019r. Cena wynajmu obejmuje również miejsce w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorska. Cena najmu: 4500 zł+czynsz 750 zł+prąd 120 zł.Kaucja: 5000 zl.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).