Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Fabryczna

Warszawa, Śródmieście, ul. Fabryczna

Mieszkanie - wynajem 3 900 PLN 57,35PLN/m 2
68 m2  Pokoje: 2 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowoczesne mieszkanie na zielonym Powiślu. Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy.
Blisko parki, tereny sportowe, sklepy osiedlowe, kameralne restauracyjki, szkoła podstawowa, liceum Batorego, bardzo dobra komunikacja.
Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, 2 łazienek i garderoby. Jest w pełni urządzone w bardzo dobrym standardzie.
Mieszkanie posiada duży balkon z wyjściem z salonu z widokiem na otaczajacą zieleń.
Budynek kameralny, monitorowany, z recepcją, wykończony w wysokim standardzie.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).