Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe, ul. gen. Bronisława Bohaterewicza

Warszawa, Praga-Południe, ul. gen. Bronisława Bohaterewicza

Mieszkanie - wynajem 3 300 PLN 49,25PLN/m 2
67 m2  Pokoje: 3 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwupoziomowe mieszkanie przy jeziorku Balaton na Gocławiu. Teren ogrodzony, bardzo bezpieczny, blok odnowiony i ocieplony. Dużo zieleni, dwa duże place zabaw. Mieszkanie idealne dla rodziny z dzieckiem lub dla pary. Na dole salon z kuchnią, łazienka (z wanna) i zamykany pokój. Do mieszkania przynależy garaż, plus miejsce postojowe przed garażem. Mieszkanie wolne od połowy marca.

Cena wynajmu to 3300 zł + opłaty licznikowe (prąd, gaz, internet ok. 300)

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).