Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów, ul. Alternatywy

Warszawa, Ursynów, ul. Alternatywy

Mieszkanie - wynajem 2 900 PLN 43,28PLN/m 2
67 m2  Pokoje: 3 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
3 pokojowe mieszkanie na parterze + garaż.
Salon z kuchnia, 2 pokoje / sypialnie, przestronna łazienka, garderoba, balkon z wyjściem na ogródek oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Wyposażone w AGD, dostępne częściowo z meblami. W lipcu 2019 było odświeżone (malowanie).
Mieszkanie składa się z:
- Kuchni połączonej z salonem z wyjściem na duży słoneczny balkon i ogródek; wyposażenie AGD kuchni w zabudowie: zmywarka, płyta indukcyjna, okap / wywietrznik, lodówko-zamrażarka, piekarnik;
- 2 pokoje / sypialnie (jeden z pojemną i funkcjonalną szafą);
- Przedpokoju z garderobą;
- Łazienki z wanną i prysznicem, pralką i suszarką.

Opłaty: Wynajem miesięczny 2900,00 PLN (w tym czynsz adm.).

Dodatkowo płatny: garaż - 100 PLN, prąd, woda, CO zgodnie ze stanem licznika. Kaucja zwrotna 3000 PLN.

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).