Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka

Warszawa, Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka

Mieszkanie - wynajem 3 500 PLN 53PLN/m 2
66 m2  Pokoje: 3 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Miasteczka Wilanów.

Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie:

Meble, szafy w zabudowie, drzwi fornir orzech amerykański; podłoga naturalny parkiet; skórzany wypoczynek i fotel, duże drewniane okna i żaluzje, klimatyzacja x2 (salon i sypialnia), instalacja głośnikowa pod kino domowe.

Mieszkanie wygodne, klimatyczne (bardzo dużo drewna), bardzo duże szafy w zabudowie.

Mieszkanie ciepłe i jasne (płd-zachód), bardzo dobra komunikacja (przystanek przy budynku), blisko usług i edukacji (szkoły, przedszkola).

Bardzo ładne patio - dużo zieleni i plac zabaw dla dzieci, budynek w wysokim standardzie (piaskowiec, granit na klatkach) oraz zielona okolica.

2 miejsca garażowe (podwójna platforma), 4 indywidualne miejsca na rowery w garażu, boks.

Osiedle strzeżone, rolety zewnętrzne - centralnie sterowane.

Świeżo pomalowane, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Cena 3500 + media + prąd + kablówka (UPC).

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).