Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Wilanowska

Warszawa, Śródmieście, ul. Wilanowska

Mieszkanie - wynajem 4 100 PLN 68,33PLN/m 2
60 m2  Pokoje: 2 2015 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie na powiślu na ulicy Wilanowskiej. Budynek strzeżony, usytuowany jest tuż przy parku z pomnikiem Sapera. Widok z balkonu jest na park. Plac zabaw po drugiej stronie ulicy. Większość niezbędnych miejsc oddalona jest od mieszkania 5 minutowym spacerem: fryzjer, sklep osiedlowy, garmażerka, przedszkole, szkoła, sklepy rowerowe, szpital, dentysta, żabka, carrefour itp.
8 minut do stacji PKP czy tramwaju. 10 minut do Bulwarów Wiślanych. 15 minut spacerem do placu Trzech Krzyży czy Nowego Światu, gdzie znajdują się modne restauracje.

Miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, praktycznie przy windzie.

Media są rozliczane oddzielnie. Telefon/Internet we własnym zakresie.

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).