Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów, ul. Poleczki

Warszawa, Ursynów, ul. Poleczki

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 66PLN/m 2
60 m2  Pokoje: 3 2015 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia piękne, jasne mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w okolicach ul. Poleczki (kameralne osiedle). Doskonały dojazd do Centrum.
Mieszkanie składa się z 3 pokoi (salon połączony z kuchnią, sypialnia, mniejszy pokój np. dla dziecka).
Mieszkanie znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego budynku. 4 mieszkania w budynku. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe pod budynkiem.
Do mieszkania przynależy 300 m ogródka.
Osiedle zamknięte (wjazd przez bramę na pilota).

Cena wynajmu 4000 PLN + opłaty dodatkowe w zależności od zużycia

Opłaty dodatkowe dotyczą: zużytej energii elektrycznej, gazu (ogrzewanie gazowe), wywozu nieczystości (szamba) oraz śmieci.

Mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi. Zwierzęta mile widziane.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).