Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa, Wola, ul. Siedmiogrodzka

Mieszkanie - wynajem 3 800 PLN 63PLN/m 2
60 m2  Pokoje: 2 2014 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Bardzo ładne mieszkanie - 2 pokoje (60m2) w apartamentowcu z windą, na Woli, ul. Siedmiogrodzka, 200 metrów od stacji metra „Rondo Daszyńskiego”.

Jest to zamknięty kompleks mieszkalny, monitorowany. Recepcja z całodobową ochroną kameralne patio.

Bardzo duże okna od strony wschodniej i wysokie pomieszczenia (2,90m) sprawiają, że mieszkanie jest jasne i przestronne.

Mieszkanie wykończone jest w podwyższonym standardzie. Nowoczesna kuchnia z pełnym wyposażeniem: zabudowana lodówka i zmywarka, a także płyta elektryczna i piekarnik.

W korytarzu znajduje się 5 metrowa szafa.

Sypialnia przestronna, jasna, z łóżkiem (szer 160 cm) oraz 2 metrową szafą.


Mieszkanie ma duży balkon ( 3,5 m2).

Miejsce parkingowe w podziemnym garażu w cenie wynajmu.

Atrakcyjne miejsce do mieszkania, w pobliżu liczne restauracje, sklepy i niezbędne punkty usługowe.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).