Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Włodarzewska

Warszawa, Ochota, ul. Włodarzewska

Mieszkanie - wynajem 3 600 PLN 60PLN/m 2
60 m2  Pokoje: 3 2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie na pierwszym piętrze w niedużym, nowym budynku na ul. Włodarzewskiej. Mieszkanie jest ciche, z balkonem, ulokowane na narożniku południowo - zachodnim budynku. Do mieszkania należy miejsce postojowe w garażu oraz komórka (boks rowerowy) o pow. 3,2 m2. W pobliżu Park Szczęśliwicki (stok narciarski, baseny, boiska), sklepy, szkoła, przedszkole.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i WC. Łazienka i WC są kompletnie wyposażone. W przedpokoju szafa wbudowana. Salon z aneksem kuchennym umeblowanym wg zdjęć, wyposażony w lodówkę z zamrażarką, zmywarkę, piekarnik, mikrofalę, płytę indukcyjną.
Opłata miesięczna 3'800 PLN + zwrot kosztów zużycia mediów wg liczników ( prąd, woda i centralne ogrzewanie). W opłacie miesięcznej jest już zawarty koszt czynszu dla administracji.
Minimalny okres najmu - 12 miesięcy. Kaucja 4000zł.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).