Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Górnośląska

Warszawa, Śródmieście, ul. Górnośląska

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 50PLN/m 2
60 m2  Pokoje: 2 1998 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie odnowione, urządzone jest bardzo wygodnie i całkowicie wyposażone w sprzęt AGD, gotowe do zamieszkania "od zaraz". W kuchni całkowita zabudowa w dobrym stylu, sprzęt AGD łącznie ze zmywarką.
Podział na strefy tzw. gościnną oraz intymną, m.in. dzięki dodatkowej toalecie w hallu i drzwiom przesuwnym oddzielającym salon od części sypialnianej. Dodatkowym atutem jest komfortowa i przestronna garderoba usytuowana pomiędzy sypialnią i łazienką.
Okna wychodzą na stronę południową i zachodnią, co sprawia, że mieszkanie jest słoneczne i jasne.
Do lokalu przynależy bardzo praktyczny schowek na piętrze vis a vis mieszkania.
Sąsiedzi są kulturalni i serdeczni.
Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z ochroną i garażem w najładniejszej części warszawskiego Powiśla. W pobliżu Parku Łazienkowskiego i Agrykoli, oraz Parku Kultury i bulwaru nadwiślańskiego. Z siecią ścieżek rowerowych oraz wygodnym dostępem do komunikacji autobusowej oraz kolejki podmiejskiej. Do centrum miasta, np. Placu III Krzyży czy ronda De Gaulle'a jest 10 min drogi spacerem, wygodnymi parkowymi alejkami. Okolica jest bardzo spokojna i bezpieczna.

Cena 3000 + media

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).