Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Franciszkańska

Warszawa, Śródmieście, ul. Franciszkańska

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 50PLN/m 2
60 m2  Pokoje: 3 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie, 60 m2. Po remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD, RTV, gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie trzypokojowe, wysoki parter, loggia od strony cichego, zielonego podwórka (obudowana suwanymi szybami), w zadbanym budynku z lat 60-tych w pobliżu Rynku Starego i Nowego Miasta. Dwie sypialnie z podwójnymi łóżkami i szafami, pokój gościnny półotwarty na kuchnię. Centralne ogrzewanie miejskie, domofon, kablówka i internet.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).