Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego

Warszawa, Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego

Mieszkanie - wynajem 2 700 PLN 45PLN/m 2
60 m2  Pokoje: 3 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Eleganckie, nowoczesne i wygodne mieszkanie w samym sercu zielonego Zoliborza w kameralnym trzypiętrowym budynku na Sadach Żoliborskich przy parku, spokojna okolica - w pobliżu dużo zieleni, sklepy, place zabaw, Centrum handlowe Arkadia. Mieszkanie doskonale położone pod względem komunikacyjnym - autobusy, tramwaje, metro.
Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe z balkonem, oddzielna, nowoczesna kuchnia w zabudowie, blaty granitowe, piekarnik, płyta, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, nowa pralka, łazienka z prysznicem, nowe sanitariaty, umywalka, wc . W mieszkaniu znajdują się dwie duże szafy przesuwne.
Pokoje umeblowane, w salonie kanapa z funkcją spania, stół z krzesłami, fotel, w sypialni łóżko dwuosobowe, w trzecim pokoju znajduje się łóżko jednoosobowe oraz biurko z fotelem.
Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia.
Blok okablowany - najemca ma możliwość wyboru pomiędzy trzema firmami dostarczającymi szybki internet, tv, telefon stacjonarny.
Okres wynajmu min. rok, kaucja 4000 zł., do czynszu najmu należy doliczyc opłatę za użytkowanie lokalu (czynsz administracyjny w wysokości 550 zł.), zawierającą między innymi opłatę za utrzymanie klatki i terenu w czystości, wywóz śmieci, zaliczkę na wodę i ogrzewanie etc. oraz opłaty licznikowe (elektryczność) wg. zużycia.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).