Szczegóły oferty

Warszawa, Ursus

Warszawa, Ursus

Mieszkanie - wynajem 2 700 PLN 46,55PLN/m 2
58 m2  Pokoje: 3 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowe, ciche jeszcze nie zamieszkałe 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i wc oddzielnie, balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską na nowym osiedlu URSA PARK przy ul. Quo Vadis (rejon ul. Traktorzystów) w Ursusie.
Mieszkanie umeblowane i wyposażone (wszystkie meble i sprzęty nowe), na życzenie Najemcy może być dokupione podwójne łóżko.

Dobry punkt komunikacyjny (7 min. piechotą Stacja Kolejowa URSUS i dojazd w 20 min. do Warszawa ŚRÓDMIEŚCIE, 5 min. piechotą przystanki autobusowe 177, 194, 207, 220, 228, 716, N85), dobry dojazd do trasy szybkiego ruchu S8, S2 i autostrady A2.

Dobry punkt lokalizacyjny, w bliskiej odległości (Ośrodek Kultury "ARSUS" z kinem, Centrum Handlowe Outlet Factory, stacje benzynowe Orlen i Shell).

Cena z garażem i komórką lokatorską.
Dodatkowo opłaty za energię elektryczną i wodę.

Jerzy Kawecki

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).