Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Solec

Warszawa, Śródmieście, ul. Solec

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 70,18PLN/m 2
57 m2  Pokoje: 2 2012 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
MIESZKANIE wykończone i wyposażone mieszkanie. Materiały wykończeniowe najwyższej jakości. Salon i kuchnia tworzą przestronną część dzienną.
Doskonała lokalizacja W zasięgu 10 minut spaceru Centrum Nauki Kopernik, 3 minuty Bulwary Wiślane, W najbliższej okolicy spory wybór kawiarni i małych lokalnych restauracji. Sklepy osiedlowe, drobne usługi, poczta.

Czynsz najmu 4000 zł.miejsce parkingowe podziemne. Opłaty dodatkowe: prąd i woda wg zużycia.

miejsce postojowe jako opcja 300 zł netto / miesiąc

- możliwość otrzymania Faktury VAT za najem

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).