Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie - wynajem 3 800 PLN 67,86PLN/m 2
56 m2  Pokoje: 3 1965 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowocześnie wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum Warszawy na Powiślu. W pobliżu tramwaj autobus kilka przystanków do metra centrum Bulwary Wiślane wszelkie sklepy, restauracje i atrakcje dużego miasta. W mieszkaniu znajdują się 2 sypialnie salon z kuchnią i balkonem łazienka oraz garderoba.
Kuchnia jest w pełni wyposażona: płyta grzewcza zmywarka piekarnik i lodówka w zabudowie oraz mikrofalówka. Obok kuchni jest miejsce do pracy biurowej.
W salonie jest wygodny rozkładany narożnik. stół z krzesłami oraz szafka witryna i szafka RTV.
W mieszkaniu obecnie jest Internet, telefon stacjonarny oraz telewizja (UPC). Opłatę należy doliczyć do kosztów wynajmu.
Jedna sypialnia wyposażona będzie w jednoosobowe łóżko i regał (obecnie jest to pokój dziecięcy). Druga sypialnia wyposażona jest w białą pojemną szafkę z szufladami. Może być dokupione dwuosobowe łóżko, jeśli będzie takie życzenie najemcy
Łazienka wyposażona jest w wannę wraz z deszczownicą. Jest elektryczne ogrzewanie podłogowe.
Mieszkanie wyposażone jest w wydajną i nową klimatyzację.
Dostępne od listopada.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).