Szczegóły oferty

Warszawa, Ochota, ul. Adama Pługa

Warszawa, Ochota, ul. Adama Pługa

Mieszkanie - wynajem 3 200 PLN 57PLN/m 2
56 m2  Pokoje: 2 1923 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Piękne, odrestaurowane mieszkanie w kamienicy z 1923 roku. Położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta na Starej Ochocie. Okolica ma wspaniały klimat: jest spokojna i pełna zieleni, a jednocześnie świetnie skomunikowana. Mieszkanie ma okna na 3 strony wschód, południe i zachód oraz 2 balkony z ogromnymi oknami przez co jest ładnie doświetlone. Mieszkanie jest bardzo ciche, z oknami wychodzącymi na ślepą uliczkę, podwórko i zieleń. Mieszkanie ma wszelkie niezbędne, nowoczesne wyposażenie (w tym pralka, zmywarka, jacuzzi itp). Wykończone jest naturalnymi materiałami: drewno, marmur, granit przy zachowaniu historycznej atmosfery miejsca.

Opłaty: 3200zł miesięcznie (opłata zawiera czynsz: w tym zaliczka na wodę i ogrzewanie), dopłata tylko za prąd wg zużycia. Możliwość wyrobienia karty parkingowej (strefa parkowania).

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).