Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Juliana Bruna

Warszawa, Mokotów, ul. Juliana Bruna

Mieszkanie - wynajem 2 800 PLN 50PLN/m 2
56 m2  Pokoje: 3 1956 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Trzypokojowe na Górnym Mokotowie - 5 minut od stacji Metro Pole Mokotowskie. Super lokalizacja, w okolicy Park Pole Mokotowskie, SGH, SGGW, metro, tramwaj, autobus, puby, sklepy, szkoła i przedszkole.

Mieszkanie po remoncie w 2017 roku w pełni wyposażone - pralka, lodówka, zmywarka, meble. Trzy szafy w zabudowie. Oddzielna kuchnia.

Mieszkanie na wysokim parterze

Dwa pokoje przejściowe, trzeci pokój oddzielny, kuchnia oddzielna

Cena 2800 z czynszem

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).