Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Krakowskie Przedmieście

Warszawa, Śródmieście, ul. Krakowskie Przedmieście

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 74PLN/m 2
54 m2  Pokoje: 3 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Krakowskie Przedmieście, mieszkanie 3-pokojowe.

Mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie, o ciekawej architekturze, z oknami wychodzącymi na dziedziniec zielonego podwórza (pomimo lokalizacji w ścisłym śródmieściu, mieszkanie jest ciche, nie dobiega gwar ulicy).

Powierzchnia mieszkania to 54 m2, w tym: hol (7 m2) pokój (7 m2, z przeznaczeniem np. na małe biuro), sypialnia (11 m2), salon (13 m2), kuchnia (11 m2) oraz łazienka z prysznicem (5 m2).

Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Mieszkanie w chwili obecnej jest gruntownie odświeżane i malowane.

Preferowany najem długoterminowy 12 miesięcy+.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).