Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Północ, ul. Kawęczyńska

Warszawa, Praga-Północ, ul. Kawęczyńska

Mieszkanie - wynajem 3 600 PLN 66,67PLN/m 2
54 m2  Pokoje: 2 1935 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowy loft na Pradze Północ do wynajęcia.
Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią na dolnym poziomie oraz sypialni i miejsca do pracy na antresoli. Loft ma 4,4 m wysokości.
Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, w pełni wyposażone (zabudowa kuchni, dużo szaf - wszystkie meble robione na wymiar, pralko-suszarka, lodówka, zmywarka, kanapa, łóżko). Loft jest bardzo jasny i słoneczny.

W cenie wynajmu jest czynsz do wspólnoty, dodatkowo płatny prąd wg zużycia.

Nie ma miejsca parkingowego, można samemu wynająć za dodatkową opłatą za 200

Mieszkanie dopiero zostało wykończone, nikt w nim nie mieszkał. Loft znajduje się w starej fabryce

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).