Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Fabryczna

Warszawa, Śródmieście, ul. Fabryczna

Mieszkanie - wynajem 4 000 PLN 80PLN/m 2
50 m2  Pokoje: 2 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowocześnie urządzone mieszkanie w nowym apartamentowcu na Warszawskim Powiślu!

2 pokoje, duży salon z aneksem kuchennym. Do tego łazienka, garderoba, duży taras plus miejsce w garażu podziemnym. Wnętrze w pełni umeblowane, przestronne i urządzane ze smakiem. Kuchnia wyposażona w sprzęty o wysokim standardzie (zmywarka, płyta ceramiczna, lodówka, zamrażarka, mikrofala).


Budynek Z 2010r, nowoczesny z windą, ochrona i recepcja. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze.

Opłata 4000+ liczniki.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).