Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Grzybowska

Warszawa, Wola, ul. Grzybowska

Mieszkanie - wynajem 3 600 PLN 72PLN/m 2
50 m2  Pokoje: 2 2008 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Luksusowy apartament (50 m2 ) w Platinum Towers

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z imponującym widokiem na Warszawę i Pałac Kultury

Apartament z pięknym widokiem na Warszawę i Pałac Kultury, składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni i łazienki z prysznicem. Z obu pokoi można wyjść na balkon. Apartament jest nowocześnie umeblowany i w pełni wyposażony, został wykończony z wysokiej klasy materiałów, ciekawie zaprojektowane zostały detale wykończeniowe oraz umeblowanie.


W najbliższej okolicy jest pełna śródmiejska infrastruktura, bardzo dobra komunikacja: tramwaje i autobusy, blisko do stacji Metra.

Cena 3 800 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (100 PLN), miejsce w parkingu podziemnym/ w cenie/

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).