Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Chmielna

Warszawa, Śródmieście, ul. Chmielna

Mieszkanie - wynajem 3 500 PLN 70PLN/m 2
50 m2  Pokoje: 2 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal położony w znakomitej lokalizacji, piękne mieszkanie w zabytkowej kamienicy w Śródmieściu . W pobliżu świetna infrastruktura handlowo-usługowa - w bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, apteka, restauracje, kawiarnie, puby, kino itp. Do Metra, przystanku autobusowego, przystanku tramwajowego - 3 min, do Dworca Głównego - 12 minut.
Mieszkanie mieści się na parterze, w oficynie kamienicy, dzięki czemu pomimo lokalizacji w centrum miasta jest w nim bardzo cicho.
Na powierzchni 51 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, wc oraz wydzielone pomieszczenie z pralką i suszarką.
Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie bezpośrednio po odświeżającym remoncie.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe. Ochrona w budynku 24/7.
Cena najmu: 3500 zł
Dodatkowe opłaty: 450 zł + prąd i gaz według zużycia

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).