Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, ul. Adama Branickiego

Warszawa, Wilanów, ul. Adama Branickiego

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 60PLN/m 2
50 m2  Pokoje: 2 2015 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
nowoczesne, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone nowe mieszkanie w Wilanowie. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, niezależnej sypialni, łazienki oraz przedpokoju, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Dodatkową powierzchnię stanowi balkon i komórka lokatorska, zlokalizowana tuż obok miejsca postojowego w garażu podziemnym. Bezpośredni dostęp windą do miejsca parkingowego i komórki lokatorskiej w garażu podziemnym. Wyposażenie mieszkania:
- Przedpokój: szafa wnękowa biała
- Kuchnia: wbudowane szafki kuchenne, płyta indukcyjna Bosch, zmywarka Bosch lodówko-zamrażarka dwuskrzydłowa, szklana marki Bosch, piekarnik z mikrofalówką Bosch wyciąg marki Faber. - salon z zabudową oraz umeblowaniem
- sypialnia – dwie duże szafy, wnękowe wykonane ze białego szkła typu lacobel (ok. 3 m każda)
- łazienka wyposażona w pralkę marki Samsung, prysznic z deszczownicą marki hansgrohe oraz szafki
Dogodna lokalizacja z bezpośrednią komunikacją do centrum, w okolicy szkoła oraz przedszkola, sala zabaw dla dzieci, restauracje, sklepy oraz szpital. Obowiązuje zwrotna kaucja zabezpieczająca w wysokości miesięcznego czynszu. Cena najmu 3000 zł miesięcznie plus opłaty z tytułu zużycia energii oraz ewentualna dopłata z tytułu ponadnormatywnego zużycia mediów- w cenie najmu miejsce w garażu podziemnym, komórka lokatorska oraz TV wraz z Internetem.
Wolne od 1.01.2019.

Lidia Mikulik

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).