Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Kolejowa

Warszawa, Wola, ul. Kolejowa

Mieszkanie - wynajem 3 200 PLN 65,31PLN/m 2
49 m2  Pokoje: 2 2014 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament położony w znakomitej lokalizacji, Mieszkanie w pełni umeblowane składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Do mieszkania przynależy również 7 metrowa loggia. Mieszkanie jest wyposażone w wysokiej jakości sprzęt AGD i RTV oraz niezbędny sprzęt domowy (np odkurzacz). Kuchnia wyposażona jest w piekarnik, zmywarkę i mikrofalę. W łazience znajduje się kabina prysznicowa. Do mieszkania przynależy garaż znajdujący się bezpośrednio pod budynkiem. Mieszkanie dostępne od 2.01.2019 (można już oglądać). Cena 3200 plus opłaty za ponadnormatywne zużycie mediów (woda, co, prąd). Wymagana jest jednomiesięczna kaucja.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).