Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Henryka Sienkiewicza

Warszawa, Śródmieście, ul. Henryka Sienkiewicza

Mieszkanie - wynajem 3 190 PLN 66,46PLN/m 2
48 m2  Pokoje: 2 1911 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal położony w samym Centrum Warszawy, Śródmieście, z licznymi sklepami, restauracjami, barami, teatrami i powierzchniami biurowymi w zasięgu krótkiego spaceru, m.in.: 400 m Metro Świętokrzyska (1 i 2 linia metra), 750 m Ogród Saski, 700 m Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, 1 km główny kampus Uniwersytetu Warszawskiego, 400 m ul. Nowy Świat, 350 m ul. Chmielna, 1 km Opera Narodowa, 1.2 km Złote Tarasy, 1.7 km Rynek Starego Miasta.

- Mieszkanie w pełni wyposażone
- 48m2 powierzchni + 2 antresole
- 2 pokoje
- Oddzielna toaleta
- Przestronny salon
- Pokój kąpielowy połączony z sypialnią na antresoli
- Sufity wysokie na 4m
- Oryginalne sztukaterie
- Bardzo ciche (większość okien wychodzi na wewnętrzny dziedziniec)

Do ceny dochodzą opłaty administracyjne -480zł , oraz opłata za prąd

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).