Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, ul. Kazachska

Warszawa, Wilanów, ul. Kazachska

Mieszkanie - wynajem 2 500 PLN 52,08PLN/m 2
48 m2  Pokoje: 2 2013 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
BARDZO ŁADNE 2-pokojowe mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów. W pełni umeblowane.
Część dzienna to otwarta przestrzeń salonu z wyjściem na balkon i kuchnią , przytulna sypialnia z pojemnymi szafami , łazienka z wanną i deszczownicą oraz z pralką.
Okna mieszkania wychodzą na północny wschód , mieszkanie dobrze naświetlone.
Pełne wyposażenie kuchni: płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówko-zamrażarka, w części dziennej wygodna sofa z możliwością spania, stolik kawowy, szafka pod telewizor.

W CENIE JEDNO MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻY PODZIEMNYM.

CENA NAJMU: 2.500 PLN + media/prąd ( ok 280 zł)

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).