Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska

Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska

Mieszkanie - wynajem 3 000 PLN 63,83PLN/m 2
47 m2  Pokoje: 3 1968 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
3 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka. Mieszkanie po remoncie nowe meble w pokojach nowa pralka, lodówka w kuchni zmywarka. Parking strzeżony jako opcja dodatkowa. Świetna lokalizacja 5 min od ronda ONZ, wszędzie blisko.

Koszt 3000 miesięcznie plus opłaty licznikowe , prąd, gaz.

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).