Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Fabryczna

Warszawa, Śródmieście, ul. Fabryczna

Mieszkanie - wynajem 2 700 PLN 57PLN/m 2
47 m2  Pokoje: 3 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Powiślu przy ulicy Fabrycznej. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła podstawowa, liceum. W sąsiedztwie znajdują się: Park Łazienki Królewskie, Biblioteka Uniwersytecka, Stadion Legii Warszawa, Bulwary Wiślane, restauracje (w tym kultowe Na Lato) i kawiarnie. Łatwy dojazd.

Mieszkanie na 2 piętrze. Budynek wyposażony jest w windę. Trzy pokoje z kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz niewielkim balkonem o łącznej powierzchni 47m2 dają wspaniałe możliwości aranżacji. Okna wychodzą na zielone podwórze. Mieszkanie jest umeblowane.

Okolica cicha i bezpieczna.

Dodatkowe opłaty: prąd i gaz według licznika; rozliczenie zgodnie ze zużyciem wody.
Kaucja: 3000 zł.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).