Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Stefana Bryły

Warszawa, Mokotów, ul. Stefana Bryły

Mieszkanie - wynajem 2 000 PLN 45,45PLN/m 2
44 m2  Pokoje: 2 1980 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie położone w świetnym punkcie komunikacyjnym, świetny dojazd do Centrum, do Mordoru, blisko do metra/ 10 mi. pieszo/ , tramwaje , autobusy.

Mieszkanie składa się z 2 pokoi niezależnych , kuchni widnej oddzielnej , łazienki, korytarza, balkonu i piwnicy, Mieszkanie ciche , okna na obie strony budynku.

Kuchnia umeblowana, wyposażona,

pokoje puste.

Do ceny dochodzą opłaty za prąd,gaz, wodę
Najem min, 12 miesięcy.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).