Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Grzybowska

Warszawa, Wola, ul. Grzybowska

Mieszkanie - wynajem 3 400 PLN 97,14PLN/m 2
35 m2  Pokoje: 2 2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament wysoki standard, nowy nieużywany, oddany do użytku w 2018 roku.

Wykończenie w bardzo wysokim standardzie. Oryginalne meble w wysokim połysku.

Apartament składa się z:

- salonu połączonego z kuchnią

- sypialni

- łazienki

- przedpokoju

- balkonu

Apartament kompletnie wyposażony w sprzęt AGD.

Lokalizacja - inwestycja

Prestiżowe miejsce na mapie Warszawy. Dwie wieże otaczające reprezentacyjne wejście w narożniku ulic Grzybowskiej i Żelaznej tworzą nowy standard w budownictwie. Elegancki hol wejściowy z recepcją , wewnętrzny dziedziniec, zieleń na różnych poziomach, piękne klatki schodowe, windy oraz szlachetne materiały wykończeniowe,

tworzą niepowtarzalną atmosferę luksusu.

Osiedle posiada zaawansowane zaplecze rekreacyjne dla mieszkańców w skład którego wchodzą m.in. sala gimnastyczna z możliwością gry w koszykówkę , kort do squasha,siłownia,sauna mokra i sucha, sala jacuzzi oraz spa. Cały kompleks połączony jest z zielonym tarasem/patio wypoczynkowym.

Apartament całkowicie now

Czynsz najmu 3400 zł + zaliczka ( do rozliczenia) na media 200 zł + energia elektryczna .

Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 300 zł.

Okres najmu minimum 12 miesięcy.

Kaucja 1-miesięczna.

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).