Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Ciasna

Warszawa, Śródmieście, ul. Ciasna

Mieszkanie - wynajem 2 800 PLN 84PLN/m 2
33 m2  Pokoje: 1 1950 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Nowocześnie urządzona, w pełni wyposażona kawalerka tuż przy Rynku Nowego Miasta. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni i łazienki z prysznicem oraz balkonu. Wyposażone w pralkę, lodówkę, płytę gazową, kuchenkę mikrofalową, piekarnik elektryczny, zmywarkę. Umeblowane, gotowe do zamieszkania. W grudniu 2017 był przeprowadzony gruntowny remont.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).