Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Solec

Warszawa, Śródmieście, ul. Solec

Mieszkanie - wynajem 2 450 PLN 81PLN/m 2
30 m2  Pokoje: 1 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jasne, umeblowane, odnowione mieszkanie do wynajęcia wśród parków na zielonym Powiślu, 15 min pieszo do ul.Nowy Świat. Mieszkanie (30 m2) posiada przestronny salon z balkonem, oddzielną kuchnię, łazienkę i mały przedpokój. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęt AGD: kuchnia, piekarnik, lodówka z zamrażarką, pralka i może być wyposażony w telewizor i kuchenkę mikrofalową na życzenie (bez dodatkowej opłaty). W przedpokoju jest duża szafa i pojemna komoda w salonie, wanna w łazience, internet WiFi, piękny widok z balkonu (6 piętro z windą). Lokalizacja w centrum Powiśla, ul. Solec: 1 min pieszo do największego zespołu parków w centrum Warszawy 1,5 minuty pieszo do przystanku autobusowego 6 minut pieszo na bulwary Wiślane 12 minut pieszo do stacji metra 15 minut pieszo do Uniwersytetu Warszawskiego (kampus przy ulicy Dobrej), Biblioteki UW oraz na ul. Nowy Świat Mieszkanie zostało odnowione w tym roku, meble w większości wymienione. Budynek znajduje się wśród nowych budynków i pięknych parków. Dla 1-2 osób. Cena: 2450 zł + rachunki (prąd, gaz, woda, internet).

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).