Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Wielicka

Warszawa, Mokotów, ul. Wielicka

Mieszkanie - wynajem 9 000 PLN 56PLN/m 2
160 m2  Pokoje: 4 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament przy ul. Wielickiej na Osiedlu przy Królikarni o powierzchni 160 m2 piętro 8/12 strony świata PD i ZACH. W apartamencie 3 sypialnie master z łazienką (wanna i prysznic) i garderobą, druga łazienka (wanna z jacuzzi i prysznic, ogrzewanie podłogowe) wspólna dla dwóch pokojów w drugiej sypialni również garderoba, salon z jadalnią i otwartą kuchnią (wyspa) pomieszczenie gospodarcze, WC i balkon ok 18 m2. Do mieszkania 2 miejsca garażowe i piwnica, w budynku ochrona 24 h i kompleks rekreacyjny z basenem. Mieszkanie umeblowane, na życzenie klienta.

Kamila Majkowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).