Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Zakroczymska

Warszawa, Śródmieście, ul. Zakroczymska

Mieszkanie - wynajem 7 200 PLN 49,66PLN/m 2
145 m2  Pokoje: 6 2001 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal 6 pokojowy na cele użytkowy, Lokal z WITRYNĄ !!!!, WEJŚCIE Z ULICY !!!
Lokal położony w świetnym punkcie, Nowe Miasto,świetny dojazd z każej strony , Lokal gotowy do objęcia na cele biurowe, czysty po remoncie,
Przy budynku są miejsca parkingowe łatwo dostępne. Do lokalu jest wejście bezpośrednio z ulicy, są witryny. Może służyć na biuro , przedstawicielstwo firmy, serwis, sklep firmowy
Składa się z 6 pokoi biurowych, pokoju socjalnego, recepcji, korytarz w którym można umieścić regały z dokumentami, 2 łazienek.

Budynek jest chroniony 24/7, kamery , alarm w lokalu, Przy wejsciu można umieścicić reklamę bezpłatną na witrynie lokalu.

Dodatkowo w cenie jest miejsce garażowe pod budynkiem. / W cenie lokalu !!!!!/

Cena 7200 zł + VAT- faktura

Do ceny dochądzą tylko opłaty za prąd !!!!!!,

Koszty administracyjne poniosi właściciel lokalu

Lokal można powiększyć o kolejne 75 m2

Ryszard Niewiadomski

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).