Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz, ul. Gwiaździsta

Warszawa, Żoliborz, ul. Gwiaździsta

Mieszkanie - wynajem 4 600 PLN 33PLN/m 2
136 m2  Pokoje: 4 1998 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament na 4 piętrze przy ul. Gwiaździstej, 136 m2, na zamkniętym osiedlu Apartamenty Gwiaździsta na Kępie Potockiej.
Przestronny apartament: dosyć duży hol, bardzo duży salon połączony z wyposażoną kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki, balkon oraz taras, 2 miejsca w garażu podziemnym, 2 komórki w piwnicy.
Mieszkanie jest odnowione. Ma nowoczesne łazienki. Jedna łazienka wyposażona jest w wannę, druga w kabinę prysznicową. Jest również oddzielne pomieszczenie z pralką mogące służyć za schowek na sprzęty domowe (odkurzacz, itp).
Duża ilość okien powoduje, że apartament jest bardzo widny (strony południe i zachód). Mieszkanie nie jest umeblowane.

Na bardzo zadbanym terenie osiedla zamkniętego jest ładny plac zabaw dla dzieci oraz oczko wodne.
W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla (ok. 200 m) znajduje się duża pływalnia OSiR Żoliborz, korty tenisowe, 2 boiska do piłki nożnej oraz boisko do koszykówki oraz szkoła podstawowa.
Osiedle sąsiaduje z parkiem Kępa Potocka. Najbliższe stacje metra: Plac Wilsona lub Metro Marymont.

Kamila Majkowska

Kontakt

 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).