Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów, ul. Magazynowa

Warszawa, Mokotów, ul. Magazynowa

Mieszkanie - wynajem 6 500 PLN 54,17PLN/m 2
120 m2  Pokoje: 4 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament na strzeżonym osiedlu niedaleko Galerii Mokotów. Mieszkanie pięknie wykończone, nowoczesne materiały oraz urządzenia lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchenka itp. Częściowo umeblowane, możliwość dostosowania mebli.

Składa się z 4 pokojów (w tym 3 sypialnie), przedpokoju, kuchni, dwóch łazienek (jedna przypisana do głównej sypialni), oddzielnej pralni i oddzielnego magazynku. Ładny duży taras przy salonie oraz 3 malutkie balkoniki przy każdej z sypialni.

Do lokalu przynależy podziemne miejsce garażowe oraz bezpośrednio do niego przyległa kilkunastometrowa piwnica.

Możliwość wystawienia faktury VAT.

Cena 6500 + media ok 800

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).