Szczegóły oferty

Warszawa, Wola, ul. Okopowa

Warszawa, Wola, ul. Okopowa

Mieszkanie - wynajem 8 900 PLN 77,39PLN/m 2
115 m2  Pokoje: 4 2011 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Apartament na ostatnim 15 piętrze w budynku
Salon+ 3 pokoje, łazienka, toaleta. Do lokalu należy zabudowany szklany taras w formie ogrodu zimowego o powierzchni około 70 metrów kwadratowych na trzech ścianach budynku z którego rozpościera się widok na panoramę całego miasta - centrum Warszawy, Stare miasto, Ochotę, Wolę, Żoliborz, Bemowo, Pragę.

Lokal w pełni umeblowany, meble właściciel może zmienić w zależności od potrzeb najemcy.
Taras w pełni zabudowany szybami (od ziemi aż do sufitu) okna rozsuwane, użytkowanie tarasu praktycznie przez cały rok, przeszklenie tarasu od strony wschodniej, południowej, zachodniej - bardzo dużo słońca przez cały rok.

Do apartamentu przynależą dwa miejsca garażowe w budynku na poziomie 0, jedno przy windzie, jedno przy wyjeździe z budynku, bramy sterowane pilotami. Do lokalu przynależy dodatkowa komórka lokatorska 3m2 także na 15 piętrze, niedaleko lokalu.

Możliwość zmiany aranżacji/umeblowania apartamentu (inne meble, sprzęt sportowy, rekreacyjny) - zależnie od wymagań wynajmującego. Wymagana kaucja jednomiesięczna.

Koszt najmu- 8900 zł - koszt najmu zawiera wszelkie opłaty łącznie z opłatami użytkowymi, czyli: czynsz lokalu i miejsc garażowych, ogrzewanie, ciepła/zimna woda, ochrona i monitoring lokalu, stałe łącze internetowe, telewizja kablowa multiroom, wywóz śmieci.

Czynsz nie zawiera jedynie opłat za energię elektryczną - płatne dodatkowo.

Bożena Berentowicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Adres dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Adres z siedzibą w Warszawa (00-377) przy Czerwonego Krzyża 2, lok.18. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).